BORUSJA BORUJA KOSCIELNA - strona nieoficjalna

  • NEWS
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LZS Wąsowo - LSSG Grodzisk Wielkopolski 3:4
  • Obra Zbąszyń - Dab Bolewice 5:1
  • Orlik Sepno - BORUSJA Boruja Kościelna 1:1
  • Orzeł Rostarzewo - BŁĘDNO Nądnia 7:0
  • PIAST JABŁONNA - TS 05 Nowy Tomyśl 2:7
  • Jastrząb Rudniki - SAM Jastrzębsko Stare 1:8
  •        
Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 10, wczoraj: 22
ogółem: 155 304

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

wiosna 2015
Ładowanie...

Losowa galeria

BOISKO im TADEUSZA SKALECKIEGO
Ładowanie...

Sport.pl

tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 16 43 14 1 1 97 - 16 +81
2.
bz 16 38 12 2 2 43 - 24 +19
3.
herb
plus 17 33 10 3 4 62 - 26 +36
4.
herb
minus 16 33 10 3 3 49 - 29 +20
5.
minus 15 32 10 2 3 34 - 22 +12
6.
herb
bz 15 27 8 3 4 51 - 35 +16
7.
herb
bz 14 22 7 1 6 48 - 43 +5
8.
bz 15 19 5 4 6 30 - 40 -10
9.
herb
bz 16 13 4 1 11 28 - 75 -47
10.
herb
bz 16 11 3 2 11 32 - 47 -15
11.
herb
bz 16 10 3 1 12 31 - 70 -39
12.
bz 14 6 2 0 12 20 - 55 -35
13.
herb
bz 16 4 1 1 14 20 - 63 -43

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 24 8 0 0 62 - 5 +57
2.
8 22 7 1 0 23 - 6 +17
3.
herb
8 19 6 1 1 30 - 10 +20
4.
herb
8 17 5 2 1 33 - 11 +22
5.
herb
7 15 5 0 2 20 - 7 +13
6.
8 14 4 2 2 15 - 14 +1
7.
herb
8 10 3 1 4 18 - 28 -10
8.
herb
7 9 3 0 4 25 - 23 +2
9.
7 9 2 3 2 17 - 22 -5
10.
herb
8 9 3 0 5 21 - 30 -9
11.
8 6 2 0 6 18 - 22 -4
12.
herb
8 5 1 2 5 16 - 22 -6
13.
herb
8 3 1 0 7 11 - 36 -25

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 19 6 1 1 35 - 11 +24
2.
7 18 6 0 1 19 - 8 +11
3.
herb
9 16 5 1 3 29 - 15 +14
4.
8 16 5 1 2 20 - 18 +2
5.
herb
8 14 4 2 2 19 - 19 0
6.
herb
7 13 4 1 2 23 - 20 +3
7.
herb
8 12 3 3 2 31 - 28 +3
8.
8 10 3 1 4 13 - 18 -5
9.
herb
8 6 2 0 6 16 - 25 -9
10.
herb
8 3 1 0 7 10 - 47 -37
11.
herb
8 1 0 1 7 9 - 27 -18
12.
herb
8 1 0 1 7 10 - 40 -30
13.
6 0 0 0 6 2 - 33 -31

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.  	 Obra Zbąszyń Obra Zbąszyń 12 34 11 1 0 86 - 10 +76
2.  	 LSSG Grodzisk Wielkopolski LSSG Grodzisk Wielkopolski 12 28 9 1 2 32 - 18 +14
3. BORUSJA Boruja KościelnaBORUSJA Boruja Kościelna 12 26 8 2 2 42 - 25 +17
4. PŁOMIEŃ II PrzyprostyniaPŁOMIEŃ II Przyprostynia 12 26 8 2 2 28 - 19 +9
5. Orzeł RostarzewoOrzeł Rostarzewo 13 24 7 3 3 46 - 22 +24
6. TS 05 Nowy TomyślTS 05 Nowy Tomyśl 12 18 5 3 4 38 - 30 +8
7. SAM Jastrzębsko StareSAM Jastrzębsko Stare 11 16 5 1 5 34 - 35 -1
8.  	 Orlik Sepno Orlik Sepno 11 14 4 2 5 25 - 35 -10
9. Jastrząb RudnikiJastrząb Rudniki 12 12 4 0 8 23 - 60 -37
10. Dab BolewiceDab Bolewice 12 8 2 2 8 26 - 32 -6
11. LZS WąsowoLZS Wąsowo 11 6 2 0 9 14 - 42 -28
12. BŁĘDNO NądniaBŁĘDNO Nądnia 12 6 2 0 10 22 - 56 -34
13. PIAST JABŁONNAPIAST JABŁONNA 12 4 1 1 10 15 - 47 -32

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.  	 LSSG Grodzisk Wielkopolski LSSG Grodzisk Wielkopolski 4 10 3 1 0 11 - 6 +5
2. Orzeł RostarzewoOrzeł Rostarzewo 4 9 3 0 1 16 - 4 +12
3. TS 05 Nowy TomyślTS 05 Nowy Tomyśl 3 9 3 0 0 13 - 5 +8
4.  	 Obra Zbąszyń Obra Zbąszyń 4 9 3 0 1 11 - 6 +5
5. BORUSJA Boruja KościelnaBORUSJA Boruja Kościelna 4 7 2 1 1 7 - 4 +3
6. SAM Jastrzębsko StareSAM Jastrzębsko Stare 3 6 2 0 1 14 - 8 +6
7. PŁOMIEŃ II PrzyprostyniaPŁOMIEŃ II Przyprostynia 3 6 2 0 1 6 - 3 +3
8.  	 Orlik Sepno Orlik Sepno 4 5 1 2 1 5 - 5 0
9. BŁĘDNO NądniaBŁĘDNO Nądnia 4 4 1 1 2 9 - 14 -5
10. Dab BolewiceDab Bolewice 4 3 1 0 3 6 - 15 -9
11. Jastrząb RudnikiJastrząb Rudniki 4 1 0 1 3 5 - 15 -10
12. LZS WąsowoLZS Wąsowo 3 0 0 0 3 6 - 13 -7
13. PIAST JABŁONNAPIAST JABŁONNA 4 0 0 0 4 5 - 16 -11

Zegar

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
SAM Jastrzębsko Stare - PIAST JABŁONNA
TS 05 Nowy Tomyśl - Orzeł Rostarzewo
BŁĘDNO Nądnia - Orlik Sepno
BORUSJA Boruja Kościelna - Obra Zbąszyń
Dab Bolewice - LZS Wąsowo
LSSG Grodzisk Wielkopolski - PŁOMIEŃ II Przyprostynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
LZS Wąsowo 3:4 LSSG Grodzisk Wielkopolski
Obra Zbąszyń 5:1 Dab Bolewice
Orlik Sepno 1:1 BORUSJA Boruja Kościelna
Orzeł Rostarzewo 7:0 BŁĘDNO Nądnia
PIAST JABŁONNA 2:7 TS 05 Nowy Tomyśl
Jastrząb Rudniki 1:8 SAM Jastrzębsko Stare

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.